XCST
XCST
XCST
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
XCST

www.xcstrike.net
 
AcasaTimp liberUltimele imaginiCăutareJocuriÎnregistrareConectare
Cu ocazia sarbatorilor de iarna, XCStrike organizeaza o tombola cu premii!! Incepe in data de 6 Dec 2009 si pana in 3 ian 2010
Ne-am mutat pe www.xcstrike.net/forum si www.xcstrike.net

 

 She’s the Man (2006) DVDRip

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
L.O.L
Owner
Owner
L.O.L


Numarul mesajelor : 40
Data de inscriere : 14/11/2009
Varsta : 27
Localizare : Pe marte

She’s the Man (2006) DVDRip Empty
MesajSubiect: She’s the Man (2006) DVDRip   She’s the Man (2006) DVDRip I_icon_minitimeLun Noi 16, 2009 2:25 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

She’s the Man este o comedie cu, despre si pentru tineri. In film apar tot felul de intrigi si incurcaturi, fiecare are un secret sau ceva de ascuns. Cea care provoaca mare parte dintre aceste incurcaturi este o tanara pe nume Viola, care atunci cand descopera ca echipa de fotbal este desfiintata, ia locul fratelui sau geaman in scoala cu internat la care se ducea acesta. Totul se complica in momentul in care ea se indragosteste de Duke, noul coleg de camera, iar de ea se indragosteste Olivia, o fata frumoasa pe care o iubea Duke. In momentul in care apare fratele ei, totul se pare ca se complica si mai tare.
Sus In jos
alexdinkm5
Server admin
Server admin
alexdinkm5


Numarul mesajelor : 70
Data de inscriere : 02/11/2009
Varsta : 34
Localizare : CoNsTaNta*km5

She’s the Man (2006) DVDRip Empty
MesajSubiect: Re: She’s the Man (2006) DVDRip   She’s the Man (2006) DVDRip I_icon_minitimeLun Noi 16, 2009 2:30 am

bun Smile
Sus In jos
 
She’s the Man (2006) DVDRip
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
XCST :: ...::::DOWNLOAD::::... :: DoWnLoAd FiLmE-
Mergi direct la:  
Parteneri: She’s the Man (2006) DVDRip Banneret www.loveee.forumz.ro creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente