XCST
XCST
XCST
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
XCST

www.xcstrike.net
 
AcasaTimp liberUltimele imaginiCăutareJocuriÎnregistrareConectare
Cu ocazia sarbatorilor de iarna, XCStrike organizeaza o tombola cu premii!! Incepe in data de 6 Dec 2009 si pana in 3 ian 2010
Ne-am mutat pe www.xcstrike.net/forum si www.xcstrike.net

 

 Redirect XCST

In jos 
AutorMesaj
AoLeU*PgL
Owner
Owner



Numarul mesajelor : 34
Data de inscriere : 08/11/2009

Redirect XCST Empty
MesajSubiect: Redirect XCST   Redirect XCST I_icon_minitimeMier Noi 11, 2009 4:29 pm

Descriere:
Acest setup contine mai multe redirecte si este dedicat serverelor Xcstrike si poate fi folosit atat de jucatori cat si de admini
Versiunea: 1.00
Autor:AoLeU*PgL
Descarcare: Link ==> http://www.filehost.ro/611993/XCStrike_exe/


Pasi de instalare: Next Next Next Install Finish !!
Dupa ce ati instalat acest program va aparea in bara de programe de langa ceas si dati click pe icoana acestui program dai "preferences" la "Number Of Servers" puneti de la 10 in sus adminii iar playerii cat vreti!
La "Server to redirect to" puneti ip-ul serverului respectiv... . Debifati "Country Filter Flags" si dati Save & Restart.

Atentie nu puteti minti deoarece imi lasati ip fiecare care tine redirect si eu pot verifica daca nu tinenti redirect si veti fi sanctionati!
Sus In jos
 
Redirect XCST
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
XCST :: Reguli generale :: Noutati!-
Mergi direct la:  
Parteneri: Redirect XCST Banneret www.loveee.forumz.ro Creati un forum gratuit | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente